• Kërkimi i Shpejtë •

• Lidhjet Direkte •

kpm_radio_sharri

komuna_dragash_radio_sharri

• Publicitet •

ambienti_radio_sharri_dragash

grill_sharri_radio

kolloni_radio_sharri

• Publicitet •

ilva_radio_sharri_dragash

• Publicitet •

publicitet_nje_radio_sharri

• Publicitet •

libri_radio_sharri

• Publicitet •

kufje_radio_sharri

• Dita e FLAMURIT •

edhe:
Gëzuar!
connect_radio_sharri_tring
Edi Rama, sot qëndroi në Prizren!

edi_rama_prizrenPrizren, 23 gusht 2013
- Fituesi i zgjedhjeve në Shqipëri, i cili tashmë e ka bërë të ditur se do të marrë postin e kryeministrit të vendit, Edi Rama, pasditen e sotme ka qëndruar në Prizren, për të parë nga afër atë që po ndodh në festivalin ndërkombëtar tw filmit dhe fotografisw “DokuFest”.
Në qytetin historik, në jug të Kosovës, Rama është pritur nga drejtori i DokuFest-it, Veton Nurkollari, ministrja e Integrimeve Evropiane, Vlora Çitaku, si dhe nga këshilltari i lart i kryeministrit Thaçi, Bekim Çollaku.
I kënaqur me atë që ka parë në Prizren, Rama menjëherë e ka ndarë këtë ndjenjë me miqtë dhe fansat e tij, përmes rrjetit social, duke thënë se Festivali që po organizohet në Prizren dhe mënyra se si po organizohet, duhet të shërbej si mësim. “Me Vetonin, drejtorin e DokuFest-it në Prizren. Festival ky, i shkëlqyer ndërkombëtar, i filmit dhe fotografisë. Leksion për tu marrë”, ka shkruar Rama në profilin e tij, në Twitter, duke komentuar në fotografinë e çastit që ka bërë në këtë takim.Share