• Kërkimi i Shpejtë •

• Lidhjet Direkte •

kpm_radio_sharri

komuna_dragash_radio_sharri

• Publicitet •

ambienti_radio_sharri_dragash

grill_sharri_radio

kolloni_radio_sharri

• Publicitet •

ilva_radio_sharri_dragash

• Publicitet •

publicitet_nje_radio_sharri

• Publicitet •

libri_radio_sharri

• Publicitet •

kufje_radio_sharri

• Dita e FLAMURIT •

edhe:
Gëzuar!
connect_radio_sharri_tring
Përdorën armë, e prishën dasmën!

pistoleta_dasmaPrizren, 02 shtator 2013
- Policia në Prizren ka arrestuar dy persona, për shkak se kanë gjuajtur me armë, gjatë një ahengu familjar. Zëdhënësi, Hazir Berisha, tha se rreth orës 21:00, policia në Prizren ka pranuar një informatë anonime, e cila bënte me dije, se në fshatin Krajk, në një aheng familjar, po dëgjohen të shtëna nga armë të ndryshme zjarri. “Pas kompletimit të informatës, përmes kanaleve tjera operative, zyrtarët policorë kanë shkuar në fshatin Krajk dhe kanë biseduar me organizatorin e ahengut, i cili i ka treguar policisë se ishte ai që kishte shtënë me pistoletë në ajër, ndërsa daja i tij kishte shtënë me pushkë automatike”, tha Berisha, sipas të cilit, personat në fjalë janë shoqëruar në Stacionin Policor, në Prizren. “Janë sekuestruar dy armët, nga të cilat dyshohet të jetë shtënë. Pistoleta, me shtatë fishekë, si dhe pushka automatike, me 30 fishekë”, tha Berisha.


Share