• Kërkimi i Shpejtë •

• Lidhjet Direkte •

kpm_radio_sharri

komuna_dragash_radio_sharri

• Publicitet •

ambienti_radio_sharri_dragash

grill_sharri_radio

kolloni_radio_sharri

• Publicitet •

ilva_radio_sharri_dragash

• Publicitet •

publicitet_nje_radio_sharri

• Publicitet •

libri_radio_sharri

• Publicitet •

kufje_radio_sharri

• Dita e FLAMURIT •

edhe:
Gëzuar!
connect_radio_sharri_tring
Aksident tragjik, vdesin tre persona!
Nga: Radio SHARRI   
e Shtunë, 14 Shtator 2013 10:44

aksident_morin_kukesKukës, 14 shtator 2013
- Tre persona, shtetas të Kosovës, mbetën të vdekur, si pasoj e një aksidenti të rëndë në trafik, i cili ndodhi mbrëmë në aksin rrugor, Kukës-Morin, shumë pranë pikës kufitare me Kosovën. Mësohet se, deri tek aksidenti ndodhi, kur një automjet me targa të Kosovës, doli nga rruga dhe u përplas me anësoret.
Nga burimet policore mësohet se, dy prej tre personave që udhëtonin me këtë automjet, gjetën vdekjen në vend, ndërsa personi i tretë, i cili u plagos rëndë, humbi jetën rrugës për në spitalin e Prizrenit. Viktimat janë, A.B. 22 vjeçe, B.S. 35 vjeç dhe Xh.P. për të cilin ende nuk dihet mosha. Policia tha se, shkak për këtë aksident, ka qenë mospërshtatja e vozitjes, në rrugën e cila ishte me lagështi, si dhe moti me mjegull, i cili kufizonte pamjen në rrugë.


Share