• Kërkimi i Shpejtë •

• Lidhjet Direkte •

kpm_radio_sharri

komuna_dragash_radio_sharri

• Publicitet •

ambienti_radio_sharri_dragash

grill_sharri_radio

kolloni_radio_sharri

• Publicitet •

ilva_radio_sharri_dragash

• Publicitet •

publicitet_nje_radio_sharri

• Publicitet •

libri_radio_sharri

• Publicitet •

kufje_radio_sharri

• Dita e FLAMURIT •

edhe:
Gëzuar!
connect_radio_sharri_tring
Michael Jackson, është vrarë!
e Hënë, 11 Janar 2010 23:26
Radio_SHARRI_-_JecksonPas spekulimeve, që nga vdekja e yllit të muzikës botërore, Michael Jackson, analizat toksikologjike konfirmuan se mbreti i muzikës pop është vrarë. Më saktësisht, analizat kanë treguar se ai ka ndërruar jetë nga helmimi akut me ilaçin “propofol”.
Pasi që vdekja e Michael Jacksonit është shpallur si vrasje, pritet që kundër mjekut, Conrad Murray, së shpejti të ngrihet aktakuzë.
Para disa ditësh, policia e Los Anxhelosit lëshoi një kumtesë, me të cilën bëri të ditur se hetimi për vdekjen e mbretit të popit, është përmbyllur dhe se mjeku i këngëtarit Jackson, Conrad Murray, do të mund të akuzohej për vrasje nga pakujdesia.
Anëtarët e familjes Jackson kanë deklaruar se po bashkëpunojnë me policinë, ndërsa kanë pohuar që besojnë se në vrasje janë përzier disa njerëz.
Burime pranë prokurorisë thanë se mjeku i këngëtarit, tashmë të ndjerë, Conrad Murray, rrezikon seriozisht inkriminimin për vrasje me paramendim.
Sipas këtyre burimeve, Murray mund të akuzohet edhe për neglizhencë gjatë dhënies së dozës, e cila ka veti të lartë qetësuese.
Share