• Kërkimi i Shpejtë •

• Lidhjet Direkte •

kpm_radio_sharri

komuna_dragash_radio_sharri

• Publicitet •

ambienti_radio_sharri_dragash

grill_sharri_radio

kolloni_radio_sharri

• Publicitet •

ilva_radio_sharri_dragash

• Publicitet •

publicitet_nje_radio_sharri

• Publicitet •

libri_radio_sharri

• Publicitet •

kufje_radio_sharri

• Dita e FLAMURIT •

edhe:
Gëzuar!
connect_radio_sharri_tring
Eliza Dushku, ndër femrat më seksi në USA!
e Enjte, 20 Maj 2010 09:03
eliza_dushkuNju Jork - Revista amerikane “Maxim” ka publikuar listën e 100 femrave më seksi në Amerikë.
Në mesin e këtyre femrave ndodhet edhe aktorja me origjinë shqiptare, e cila renditet në një pozitë të favorshme, para aktores Hillary Duff, e cila gjendet në pozitën e 27.
Pavarësisht se nuk ka qenë e pozicionuar asnjëherë në vend të parë, Eliza Dushku nuk i ka munguar asnjëherë kësaj liste.
Kohëve të fundit flitet se ajo është përzgjedhur për të interpretuar në serinë e ardhshme të filmit shumë të njohur amerikan “Ghost busters 3“, përkrah Sigourney Weaver, Ana Faris, Bill Murray, Dan Aykroyd etj.
Aktualisht, në tre vendet e para të kësaj liste renditen: Kety Perry, Brooklyn Decker dhe Zoe Saldana.
Share