• Kërkimi i Shpejtë •

• Lidhjet Direkte •

kpm_radio_sharri

komuna_dragash_radio_sharri

• Publicitet •

ambienti_radio_sharri_dragash

grill_sharri_radio

kolloni_radio_sharri

• Publicitet •

ilva_radio_sharri_dragash

• Publicitet •

publicitet_nje_radio_sharri

• Publicitet •

libri_radio_sharri

• Publicitet •

kufje_radio_sharri

• Dita e FLAMURIT •

edhe:
Gëzuar!
connect_radio_sharri_tring
Françeska dëshiron një burrë nga Kosova!
e Enjte, 20 Shtator 2012 17:53

Vlorë, 20 shtator 2012
- Françeska Jaçe, pjesëmarrësja në edicionin e pestë të “Big Brother Albania”, ka thënë se i pëlqen të jetonte në Kosovë, por edhe të merrte një burrë nga Kosova. Bukuroshja nga Vlora, e cila tashmë ështëfranceska ndarë nga i dashuri i saj, Ermali, me të cilin lidhi marrëdhënie dashurie brenda shtëpisë së “Big Brother Albania”, ka pranuar për mediat e Shqipërisë se admiron djemtë kosovarë. “Do të pranoja një ofertë, për të drejtuar ndonjë emision në Kosovë. Më pëlqen të jetojë në Kosovë dhe, do të marrë edhe burrin kosovar”, ka thënë Françeska. Ajo ka shtuar se deri tek ndarja e saj me Ermalin, ka ardhur pasi ky i fundit e kishte tradhtuar me mesazhe telefonike. “Patëm një lidhje, e cila zgjati rreth 6 muaj. Ishte një lidhje e bukur, për aq sa zgjati. Ermalin mund ta konsideroj si djalë të mirë, por që realisht s’ishte ai i duhuri për mua. Përjetova shumë zhgënjime nga ana e tij, njëra pas tjetrës, e që unë nuk i prisja. Për këtë gjë vendosëm të dy që t’i japim fund lidhjes”, ka thënë Françeska, duke shtuar se ajo kishte kuptuar se Ermali ai është tip që nuk di të mbajë një lidhje serioze dhe se i pëlqejnë femrat. “Ai është, pak a shumë, feminist. Ky është karakteri i tij dhe unë nuk mund ta gjykoj. Por, nëse një femër i kap mesazhe në celular të dashurit të saj, mesazhe që nuk janë shoqërore, atëherë i bie që kemi të bëjmë me tradhti. Nëse këto fakte, apo sjellje, konsiderohen tradhti, atëherë ai më ka tradhtuar”, ka thënë Françeska.
 
 
Share