• Kërkimi i Shpejtë •

• Lidhjet Direkte •

kpm_radio_sharri

komuna_dragash_radio_sharri

• Publicitet •

ambienti_radio_sharri_dragash

grill_sharri_radio

kolloni_radio_sharri

• Publicitet •

ilva_radio_sharri_dragash

• Publicitet •

publicitet_nje_radio_sharri

• Publicitet •

libri_radio_sharri

• Publicitet •

kufje_radio_sharri

• Dita e FLAMURIT •

edhe:
Gëzuar!
connect_radio_sharri_tring
Limaj e Thaçi, sërish bashkë?
e Premte, 20 Shtator 2013 12:39

thaci_limajPrishtinë, 20 shtator 2013
- Me ndërmjetësimin e zëvendëskryeministrit, Hajredin Kuçi, janë duke u zhvilluar takime intensive, mes Hashim Thaçit dhe Fatmir Limajt. Burime të afërta me PDK-në, thonë se këto takime po zhvillohen larg syrit të publikut, e që kanë për qëllim rikthimin e Fatmir Limajt në gjirin e PDK-së. Të njëjta burime kanë treguar se, rikthimi i Limajt do ta rikthej edhe Iniciativën Qytetare për Malishevën, e cila u shkëput nga PDK-ja, në shenjë pakënaqësie me këtë parti dhe pas përplasjeve me të parin e partisë, Hashim Thaçin. Sipas këtyre burimeve, së shpejti pritet që Limaj ta bëjë publike rikthimin e tij në PDK, bashkë me Iniciativën Qytetare të Malishevës.


Share