• Kërkimi i Shpejtë •

• Lidhjet Direkte •

kpm_radio_sharri

komuna_dragash_radio_sharri

• Publicitet •

ambienti_radio_sharri_dragash

grill_sharri_radio

kolloni_radio_sharri

• Publicitet •

ilva_radio_sharri_dragash

• Publicitet •

publicitet_nje_radio_sharri

• Publicitet •

libri_radio_sharri

• Publicitet •

kufje_radio_sharri

• Dita e FLAMURIT •

edhe:
Gëzuar!
connect_radio_sharri_tring
Vritet një djalosh i mitur, në Jabllanicë
e Diel, 03 Nëntor 2013 01:15

vrasje_ne_gjakoveGjakovë, 03 nëntor 2013
- Një 15-vjeçar është vrarë me armë zjarri, në orët e vona të së shtunës, në fshatin Jabllanicë të Gjakovës.
A.R. (15), ka mbetur i vrarë pas lojës që bënte shoku i tij, derisa po loznin me një armë zjarri.
Baki Kelani, zëdhënës i Policisë së Kosovës, ka thënë se vrasja ka ndodhur nga pakujdesia. "Në bazë të informacioneve që kemi deri në këto çaste, dyshohet se vrasja ka ndodhur nga pakujdesia dhe se nuk ndërlidhet me procesin zgjedhor", ka thanë Kelani për Indeksonline.
Në vendin e ngjarjes kanë dalë të gjitha njësitet përkatëse policore dhe të njëjtat po merren me hetimin e vrasjes.
Ndryshe, kjo është vrasja e dytë që ndodhi brenda një dite. Pasditen e së shtunës, në Skenderaj mbeti i vrarë një person, kandidat për Kuvendin e Komunës nga radhët e AAK-së. Dyshimet për këtë vrasje rëndojnë mbi një pjesëtar të Policisë së Kosovës, i cili është arrestuar. Policia ka thënë se edhe kjo vrasje nuk ndërlidhet me procesin zgjedhor.


Share