• Kërkimi i Shpejtë •

• Lidhjet Direkte •

kpm_radio_sharri

komuna_dragash_radio_sharri

• Publicitet •

ambienti_radio_sharri_dragash

grill_sharri_radio

kolloni_radio_sharri

• Publicitet •

ilva_radio_sharri_dragash

• Publicitet •

publicitet_nje_radio_sharri

• Publicitet •

libri_radio_sharri

• Publicitet •

kufje_radio_sharri

• Dita e FLAMURIT •

edhe:
Gëzuar!
connect_radio_sharri_tring
Koalicioni AKR dhe LDD në Dragash - Tubim elektoral
e Martë, 20 Tetor 2009 11:34
Dragash, 20.10.2009 - Koalicioni midis Aleancës Kosova e Re, dega në Dragash, dhe Lidhjes Demokratike të Dardanisë në Dragash, njofton të gjithë anëtarët e tyre, simpatizantët dhe qytetarët, se më datën 23 tetor, ditë e premte, do të bëjnë hapjen qëndrore të fushatës Parazgjedhore. Me këtë rast, në Dragash do të qëndrojë edhe kryetari i AKR-së, Behxhet Pacolli. Në sallën e Shtëpisë së Kulturës, me fillim në ora 11:00, do të bëhet promovimi i kandidatit për kryetar komune nga ky koalicion, Fitim Tefikut, dhe kandidateve për këshilltarë në Kuvendin Komunal të Dragashit, nga radhët e AKR-së dhe LDD-së. Transporti është falas... Nisja e autobusëve bëhet në orën 9:30, nga fshati Zaplluxhe. Shtabi Zgjedhor i AKR-së dhe LDD-së - Dragash
Share